Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ünüvar; aileden gelen ticaret geleneği doğrultusunda tohum üretim ve toptan pazarlama alanında 1970'li yıllardan beri faaliyet göstermektedir.

Başarılı hizmetlerini karşılıklı güven ve müşteri memnuniyeti üzerine kuran Ünüvar, yonca, korunga ve fiğ tohumlarının üretimi ve pazarlaması alanında hizmet sunmaktadır. Özellikle yem tohumlarının vereceği ürünün yüksek besin değerli olması için en kaliteli tohumları üreten Ünüvar, üretimde çok çeşitlilik üzerinde de hassasiyetle durmaktadır.

2005 yılına kadar tohum ticareti üzerine hizmet veren firma; bu tarihten sonra tohum üretim, geliştirme ve pazarlama alanlarındaki faaliyetlerini adının hakkını vererek daha da geliştirmiştir.

Yılların kazandırdığı tecrübeyle hedef kitlesi için en iyi ürünü en ekonomik şekilde tedarik eden Ünüvar'ın hedef müşterisi ise Ziraat Mühendisleri, Tarım Kooperatifleri, tarımla uğraşan köylüler, Ziraat Odaları, tohum satış noktaları, İlçe Tarım Müdürlükleri ile İl Tarım Müdürlükleridir.

Tohum sektöründe daha fazla istihdam oluşturup bu alanda çeşit, tesis ve üretim miktarlarını artırarak daha fazla hedef kitleye hizmet sunmayı amaçlayan Ünüvar'ın başarısının altında kalite ve garantiden ödün vermeyen anlayışı ile tesis ettiği güven ve müşteri memnuniyeti yatmaktadır. Tohum üretimi ve pazarlamasında hedef kitlesine “kalitenin berekete dönüşümü” vaadini hakkıyla yerine getiren Ünüvar, bire bin veren tohumların güvenirliliği ile müşterisinin tercihini giderek sağlamlaştırmaktadır. Sorunlu tohum durumunda müşterisini madur etmemek için ortaya çıkan zararı karşılama garantisi veren Ünüvar bilinçli bir hizmet markası olarak hedef kitlesiyle oluşturduğu dostluğu satış sonrasına da taşımaktadır.

Geliştirilmiş en kaliteli tohum çeşitlerini, istenilen miktar ve zamanın’da temin etmek anlayışıyla çalışan firma, özellikle yonca ve korunga üretiminde güvenilir hizmet politikasını kendisine ilke edinmiştir.

Tohum sektöründe pazar koşullarına uyum sağlayabilecek yeni çeşitlerin araştırılması ve geliştirilmesine duyulan ihtiyacın bilincinde olan Ünüvar, uluslar arası standartlarda ürün geliştirme sistemleri üzerine de çalışmalarına devam etmektedir.

Geleneksel değerleri ve hizmet birikimi ile Türk tohum sektörünün gelişimine katkıda sunan Ünüvar, değişen müşteri beklentileri üzerine odaklanarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için ıslahtan üretime kadar tohumculuğun çoğu alanında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Bilgi birikimini hedef kitlesine verdiği hizmet ile doğru orantılayan Ünüvar; tohumculuk sektöründe kalite ve İleri teknoloji kullanımı ile rekabet eden bir Türk Tohum Markası oluşturmayı hedeflemektedir.